Eigen EHBO-box voor BSC

Gepubliceerd op 21 september 2023 om 11:54

BSC heeft via het deeljeidee-platform van Sport Vlaanderen een EHBO-koffer aangevraagd met dank aan jeugdcoach Marij.

Door zich in te schrijven voor de EHBO e-learning, die werd aangeboden door de Vlaamse Trainersschool (VTS), kon BSC een op maat gemaakte EHBO-box gewonnen. Het voornaamste doel is natuurlijk om de veiligheid van de leden binnen onze club te vergroten. De EHBO-box dient om eerste hulp te kunnen verlenen en ondersteuning te bieden bij noodgevallen op en naast het ijs. Deze zal op een toegankelijke plaats worden gezet zodat zowel coaches als sporters met de juiste EHBO-kennis snel toegang hebben tot de benodigde voorzieningen. Blessures en noodsituaties die zich op training voordoen, kunnen dus op een efficiënte manier behandeld worden, wat bijgevolg de kans op herstel en algemeen welzijn verbeterd. 

Bovendien zal de EHBO-box telkens meegenomen worden naar de wedstrijden waar BSC-leden aan deelnemen en andere clubactiviteiten. Zo is de club altijd voorbereid op onvoorziene omstandigheden, ongeacht waar die plaatsvinden. Marij maakte ook labels zodat iedereen de juiste benodigdheden snel kan terugvinden.

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.

Maak jouw eigen website met JouwWeb