Fin de saison voor BSC

Gepubliceerd op 9 maart 2024 om 20:21

Vorige week zondag was het voor onze club de laatste training op het Brugse ijs. Eén week later hielden we onze seizoensafsluiter in de Zuienkerkse Polders, waar al onze leden samenkwamen om te mijmeren over het afgelopen seizoen, maar ook om vooruit te blikken op de komende wedstrijden - want het seizoen is natuurlijk nog lang niet afgelopen - en op het volgende schaatsseizoen.

Meer dan 40 leden lieten zich overtuigen om samen een pannenkoek te eten en nadien een mooie natuurwandeling te maken rond de plas. Tussen de lekkere happen door werden ook de trainers, de bestuursleden, de API's en de ouders die zich  in de bloemetjes - of in de tasjes - gezet voor hun ongeëvenaarde inzet doorheen het seizoen. Ook blikten we met z'n allen terug op enkele uitzonderlijke prestaties dit seizoen met onder meer de medailles die An binnenrijfde op de Winter World Master Games in Bormio, maar ook het behalen van die langverwachte limiettijden voor grote internationale toernooien zoals de Star Class voor Tjorven, Bent en Mauro. We hopen dat deze trend zich nog verder zal voortzetten voor de komende wedstrijden en volgende seizoenen. 

We zien jullie terug op het BK in Deurne! 

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.

Maak jouw eigen website met JouwWeb